top of page

KİŞİSEL GELİŞİM ANTRENMANLARI (PT)

KİŞİSEL GELİŞİM ANTRENMANLARI

Günümüzde her spor branşında hedefi olan sporcular ve profesyonel sporcular (PT) KİŞİSEL GELİŞİMANTRENMANLARI almaktadırlar. Sporcular yeterli derecede takım içi antrenmanları alsalar bile Sporcunun teknik anlamda kendini daha fazla geliştirmesi (PT) KİŞİSEL GELİŞİM ANTRENMANLARI Alması ile olur. Günümüzde dünyaca ünlü sporcuların tamamı bu şekilde kendilerini geliştirmektedirler.

(PT) KİŞİSEL GELİŞİM ANTRENMANLARI vermek için çok ciddi LİYAKAT sahibi antrenör olmak gerekir. Liyakat sahibi antrenörler geçmişten günümüze sporculuk hayatlarında ve antrenörlük hayatlarında Ciddi tecrübeleri olan, başarıları olan kişilerdir. Bu nedenle antrenör sporcunun eksik yönlerini en hızlı şekilde üst ve doğru seviyeye getirmelidir. Takım antrenmanları çok hızlı ve taktik amaçlı yapıldığından (PT) KİŞİSEL GELİŞİM ANTRENMANI verecek antrenörünüzde seçici olmalısınız.

Organizasyonumuz içinde bulunan çok değerli eski milli sporcularımız, şimdi ki dönemin önemli antrenörleri (PT) KİŞİSEL GELİŞİM ANTRENMANLARI için Liyakat sahibidirler. Bu anlamda bizi seçmiş olmanız ile Yetenekleriniz gelişecek, performansınız artacaktır. Geleceğiniz nokta antrenörünüz ve senin eserin olacaktır. Organizasyonumuz her sporcuya açıktır. Ancak salonlarımızın doluluğuna göre (PT) KİŞİSEL GELİŞİM ANTRENMANLARI vermekteyiz. Bu nedenle 0216 6062090 kurum hattımızdan ilgilendiğiniz branş ve Antrenörümüz hakkında randevu almanızı rica ediyoruz.

Neden Kişisel Gelişim Antrenmanı Almalıyım?

  • Zaman kazandırır, hedeflerinize ulaşmanız konusunda egzersiz verimini artırır.

  • Hedeflerinize olan konsantrasyonunuzu ve motivasyonunuzu en üst seviyede tutar.

  • Sizi olası yaralanmalardan korur, güvenli egzersiz ortamı sunar.

  • Hareketleri uygularken doğru ve yerinde "feedback" alarak, hareketleri doğru yapmanızı ve tekniğinizi geliştirmenizi sağlar.

  • Egzersiz sırasında aklınıza takılan sorulara anında cevap almanızı sağlar.

Kişisel Gelişim Antrenmanı nedir?

"Kişisel Gelişim Antrenmanı" dilimizde daha çok "özel ders" anlamında kullanılmaktadır.

Sizin antrenmandan beklentiniz ve ulaşmak istediğiniz hedeflere ve şu anki fizyolojik-psikolojik durumunuza göre planlanmış ders/derslerdir.

 

Kişisel Gelişim Antrenman'ın size özel bir program yapabilmesi için; sizin ile ilgili geniş ve doğru birçok bilgiye ihtiyaç duyar. Bu bilgiler ışığında sizin ne yapıp yapamayacağınızı bilerek şu andaki durumunuza uygun en iyi programı hazırlar ve uygular.

 

Kişisel Gelişim Antrenman'ın en önemli özelliklerinden biri de planlanması ve uygulanması zor olan fonksiyonel egzersizleri, doğru ve güvenli yapabilme olanağı sunmasıdır. Fonksiyonel egzersizler birçok kas grubunuzu aynı anda ve doğru çalıştırabilmenizi sağlar. Bu özellik, hedeflerinize ulaşmanızda en önemli silahlarınızdan biri olacaktır.

 

Profesyonel sporcular için ise "Kişisel Gelişim Antrenman" başarının en büyük anahtarıdır. Takımla beraber yapacağınız çalışmalar, daha çok takımın tümüne hitap eden antrenman planlarıdır. Sporcunun kişisel eksikliklerinin tespit edip, özel olarak hazırlanmış antrenmanlarla, performansını en üst düzeye çıkartmasına katkıda bulunmak, Kişisel Gelişim Antrenman'ın en büyük özelliğidir. Dünyada başarılı sporcular, takımla yaptıkları antrenmanların dışında mutlaka bir "Kişisel Gelişim Antrenman" desteği alarak çalışmaktadırlar.

bottom of page